More Website Templates @ Templates.com!

 

Sizlere en iyi kaliteyi, uygun fiyatla ve satış sonrası destekle sunmayı ilke edindik.

Uzman kadromuz yeni gelişmeleri ve araştırmaları sürekli takip ederek üretim ve Kumas  kalite kontrolü geliştirmektedirler ve bu doğrultuda üretimi en yüksek standartta ve en düşük maliyette tutmaktadır.

Ürünlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgiyi ürünler bölümünden alabilirsiniz.

KALİTE POLİTİKAMIZ
 

Bilgiye kolay ulaşabilen, kişilere bağımlı olmayan, kurumsal anlamda firma hedeflerine uyumlu gelişmiş ve etkin bilgi sistemi oluşturmak.
 

TOPLAM KALİTE YÖNETİM Felsefesinden Hareketle müşterilerimiz İçin;

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile rahatlık ve pratiklik sağlayacak ürün yelpazesi sunmak, müşterilerimizle diyaloglarımızı artırarak, sürekliliği sağlayacak etki bırakmak.

Çalışanlarımız İçin;
Oryantasyon ve kariyer planlaması yaparak yetkin ve deneyimli bir takım oluşturabilmek için eğitim ve iletişim kanallarını etkin kullanarak çalışanlarımızın gelişimini sürekli kılmak.

Çevre ve Toplum için;
Etik değerlere sahip, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir şirket olarak Türkiye'nin gelişimine katkıda bulunmak.

Tedarikçilerimiz için;
Tedarikçilerimiz ile açık ve şeffaf ilişkiler kurmak, kalite yönetim sistemi gereğinin karşılanmasını sağlamak. Kalite politikamız bir hedeften ziyade kalite yönetim sistemini uyguladığımızın ve sürekli iyileştirme sürecinde olduğumuzun kanıtıdır.

 

Saygılarımızla...

 

About Our Team

 

fabric inspection, rolling, textile machines, machines for textile, machine, machine manufacturer, textile machine manufacturer, inspection,
rolling, kumaş kalite kontrol,Ham tüp kumaşların kontrolü için tasarlanmıştır,Dokuma kumaş,örme ,Ham,Likralı,Boyalı boyasız,
Full likralı dokuma kumaşlar için özel dizayn edilmiş boşaltıcılı otomatik tansiyon ayarlı kontrol makinası Toptan topa yada sallama kumaştan topa sarım ,